Вадим Совальський – призер у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Біологія» - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Вадим Совальський – призер у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Біологія»

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини кафедри біології, методології і методики навчання > Вадим Совальський – призер у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Біологія»

26-27 квітня 2018 р. у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових  робіт за галуззю знань «Біологія».

ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» на завершальному етапі конкурсу представив студент природничо-технологічного факультету за напрямом підготовки «Біологія»  Вадим Совальський і нагороджений Дипломом ІІІ ступеня.

Колектив викладачів і студентів ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» вітає Совальського Вадима та наукового керівника – професора кафедри біології і методики навчання Куйбіду Віктора Віталійовича з перемогою та бажає подальших успіхів і нових наукових здобутків!

Прес-центр кафедри біології та методики навчання

Leave a Reply

Перейти до вмісту