Катерина Латишова стала срібним призером у Всеукраїнському конкурс-захисті студентських наукових робіт за галуззю знань «Біологія» - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Катерина Латишова стала срібним призером у Всеукраїнському конкурс-захисті студентських наукових робіт за галуззю знань «Біологія»

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини кафедри біології, методології і методики навчання > Катерина Латишова стала срібним призером у Всеукраїнському конкурс-захисті студентських наукових робіт за галуззю знань «Біологія»

У Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка 18-19 квітня 2019 р. відбувся  Всеукраїнський конкурс-захист студентських наукових робіт за галуззю знань «Біологія». 

ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» представила студентка природничо-технологічного факультету спеціальність «Біологія» Латишова Катерина Юріївна, яка посіла ІІ місце і нагороджена Дипломом ІІ ступеня.

Колектив викладачів і студентів ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» вітає Латишову Катерину та наукового керівника – кандидата біологічних наук  Дзюбенко Олену Володимирівну – з перемогою та бажає подальших успіхів і нових наукових здобутків!

Прес-центр кафедри біології та методики навчання

Leave a Reply

Перейти до вмісту