Найщиріші вітання з нагоди ювілею В’ячеслава Анатолійовича Лохи - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Найщиріші вітання з нагоди ювілею В’ячеслава Анатолійовича Лохи

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини факультету > Найщиріші вітання з нагоди ювілею В’ячеслава Анатолійовича Лохи

Сьогодні, 17 червня 2019 року, професорсько-викладацький та студентських колективи університету з нагоди ювілею сердечно вітають кандидата історичних наук, доцента кафедри  географії, екології і методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» В’ячеслава Лоху.

Дорогий В’ячеславе Анатолійовичу!

Хочемо побажати Вам побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Щоб паморочилося в голові від любові, а земля йшла з-під ніг від щастя. Щоб Вас завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних, а Вашого серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань.

Здоров’я, удачі, достатку, здійснення найпотаємніших бажань, а ще безліч посмішок, впевненості у завтрашньому дні, неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення, щирих посмішок, вірних друзів та успіхів в усіх починаннях!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету

Leave a Reply

Перейти до вмісту