Цифрові технології в дистанційному навчанні»: встигніть зареєструватися на онлайн-курс підвищення кваліфікації до 10 липня

Ситуація, яка нині склалася в Україні та світі у зв’язку з повальною епідемією коронавірусу перевела більшість процесів у дистанційний процес, який з кожним днем доводить свою ефективність та спрощує безліч процесів, зокрема у освітньому процесі. І якщо Ви і досі не в достатній мірі оволоділи засобами дистанційного навчання то кафедра математики, інформатики та методики навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі запрошує всіх педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освіти до реєстрації на онлайн-курс підвищення кваліфікації «Цифрові технології в дистанційному навчанні», який проходитиме за допомогою сервісу Google Classroom. Після проходження онлайн-курсу, кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 год.

Період проведення: 13.07. – 17.07.2020 р.

Робоча мова: українська.

Форма участі: дистанційна.

Загальний обсяг: 30 годин

Вартість: 400 грн.

У процесі проходження онлайн-курсу «Цифрові технології в дистанційному навчанні», ми разом з вами попрацюємо у таких напрямках:

1. Використання інструментів спілкування в онлайн режимі.
  2. Платформи та сервіси дистанційного навчання. Онлайн-комунікації дистанційного навчання. Огляд технологій дистанційного навчання. Основні принципи створення завдань та проведення дистанційного навчання за допомогою сервісу Google Classroom.
  3. Системи та технології пошуку професійно-орієнтованих інформаційних ресурсів. Популярні пошукові системи України та світу. Ознайомимося з основними способами підвищення ефективності пошуку в системі Google.
  4. Використання хмарних сервісів у дистанційному навчанні. Сервіси Google. Переваги хмарних технологій в освітньому процесі. Хмарні сервіси та сховища.
  5. Використання програмно-педагогічних засобів при створенні інтелектуальних карт знань. Технологія побудови інтелектуальних карт знань. Огляд програм для побудови інтелектуальних карт знань. Принципи роботи в програмі Mindjet MindManager.
  6. Використання програмно-педагогічних засобів при створенні скріншотів і запису екрану в освітньому процесі. Відомості про програмно-педагогічні засоби створення скріншотів. Основи роботи в TechSmith Snagit та графічному редакторі.

У ході участі в онлайн-курсі Ви не лише значно поліпшите власний рівень оволодіння ІКТ-технологіями в освітньому дистанційному процесі, а й навчитеся ефективно використовувати онлайн-комунікації у дистанційному навчанні, зможете реалізувати освітній процес з допомогою платформ дистанційного навчання. Крім того, під час курсу будуть надані науково-педагогічні програми (зокрема TechSmith Snagit і Mindjet MindManager), онлайн-сервіси Google (Docs, Sheets, Slides, Drawings, Calendar, Forms, Drive, Gmail)  та засоби організації занять у відеорежимі (Zoom, Skype, Microsoft Teams, CISCI Webex, Google Duo, Google Meet та інші) для реалізації процесу проходження онлайн-курсу.

Отож, не зволікайте, і просто зараз реєструйтесь на курси!

Реєстрація триватиме до 10 липня 2020 року

Контактна особа:

Шевчук Борис Вікторовичкандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри математики, інформатики та методики навчання:+ 38 (093) 806-84-58,+38 (066) 227-64-37; sh.bera04@gmail.com.

Луцик Оксана Олександрівнакерівник відділу освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності: + 38 (093) 986-11-43, + 38 (096) 703-12-71; moderator.phdpu@gmail.com.

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО