Географів акредитовано успішно – наші вітання!

Сьогодні, 8 вересня 2020 року, відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, на якому були підтверджені позитивні висновки галузевої експертної ради щодо акредитаційної справи освітньо-професійної програми «Середня освіта (Географія)» спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Усі критерії освітньо-професійної програми були оцінені на рівні «В». Зокрема, до сильних сторін ОПП було віднесено: можливість здобувачам вищої освіти формувати індивідуальну освітню траєкторію, обсяги і зміст їх практичної підготовки, ефективне впровадження в навчальний процес платформи MOODLE, систему інформування здобувачів вищої освіти щодо порядків і процедур освітнього процесу, наявність розвиненої інфраструктури університету, процедуру моніторингу та періодичного перегляду ОПП та інше.

Нагадаємо, що до складу робочої групи зі створення/оновлення освітньо-професійної програми входять: кандидат географічних наук, доцент, завідувач кафедри географічї, екології і методики навчання Людмила Воловик (гарант), кандидат педагогічних наук, професор Борис Чернов, кандидат історичних наук, доцент Катерина Ковальська, кандидат педагогічних наук, доцент Володимир Носаченко, кандидат педагогічних наук, доцент Інна Дудка, стейкхолдери з числа здобувачів вищої освіти, студентського самоврядування, роботодавців, академічної спільноти.

Сковородинівська родина сердечно вітає здобувачів вищої освіти та колектив кафедри географії, екології і методики навчання з успішним проходженням акредитації ОПП «Середня освіта (Географія)». Будьте і надалі гарним прикладом для своїх колег та студентів – так тримати!

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО