Доцент Володимир Носаченко долучився до роботи Зимової академії, де обговорили екологічну безпеку Європейського Союзу та України - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій
Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини кафедри географії, екології і методики навчання > Доцент Володимир Носаченко долучився до роботи Зимової академії, де обговорили екологічну безпеку Європейського Союзу та України

«Зима – прекрасна пора аби набути нових знань та вмінь», зауважив доцент кафедри географії, екології і методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій нашого університету Володимир Носаченко й взяв участь у роботі Зимової академії «Екологічна безпека ЄС та України в контексті глобальних кліматичних змін». Зібрання було організовано за сприянням Європейського Союзу в рамках реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet Chair «EU Climate Leadership» (номер проєкту 620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) – навчального проєкту направленого на розширення діалогу між представниками влади, академічної спільноти та громадськості на тему екології та змін клімату, які ми відчуваємо з кожним роком сильніше.

Зимова академія проходила з 14 по 18 грудня 2020 року на базі Сумського національного аграрного університету. З огляду на вимоги безпеки, навчальні лекторії та практичні заняття  відбувалися в онлайн-режимі з використанням платформи ZOOM.

У ході навчання учасники змогли поспілкуватися з представниками Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Програми ООН в Україні, Світового банку, Центру Разумкова, громадських організацій та фондів, що опікуються проблемами захисту довкілля, науковцями та громадськими активістами. За результатами навчання учасники напрацювали групові проєкти щодо протидії кліматичним змінам, пройшли підсумковий тестовий контроль та отримали сертифікати.

«Я щиро вдячний координатору Олені Мельник та всій команді проєкту «Кліматичне лідерство ЄС» у особі Ігоря Коваленка, Вікторії Скляр, Ірини Васькіної та Марини Шерстюк, і звісно ж керівництву Сумського національного аграрного університету, залученим громадським організаціям, представникам природно-заповідного фонду та держслужбовцям за надзвичайно важливі, цікаві та інформативні доповіді, усім організаторам та спікерам Зимової школи за новий досвід і знання про зміни клімату, навички проєктної діяльності у сфері екологічної безпеки. Від себе особисто та нашої кафедри висловлюю сподівання на подальшу наукову й просвітницьку співпрацю з усіма учасниками Зимової академії!» – зазначає Володимир Носаченко.

Зазначимо, що до участі в Зимовій академії долучилися державні службовці, екологи-практики, представники громадських організацій, представники сфери бізнесу та виробництва, викладачі закладів вищої освіти, вчителі шкіл, представники природно-заповідних фондів.

Прес-служба кафедри географії, екології і методики навчання

Leave a Reply

Перейти до вмісту