Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій вперше випустив магістрів-географів - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій
Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини кафедри географії, екології і методики навчання > Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій вперше випустив магістрів-географів

Попередній рік ознаменувався багатьма змінами, що, не могли не відобразитися на нашому університеті: змінилася його назва, збільшилася кількість кафедр, що, у свою чергу, значно розширило можливості для студентів нашого університету у виборі професії. Врешті, утворився наш факультет – гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій. І хоч, поки, як об’єднана структурна одиниця, він лише робить перші помітні кроки, проте у його поступі не бракує знаменних дат й приємного відчуття виконаної роботи – випуску нової когорти фахівців, і, так би мовити, «обжинків серед зими».

У перші дні 2021-го року, понеділок 4 січня та вівторок – 5 січня, на факультеті відбувся випуск здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності Середня освіта (Географія) нового факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій. П’ять з половиною років від вступу до нашого закладу вищої освіти сплинули майже непомітно і нині, успішно склавши підсумкові іспити та захистивши кваліфікаційні роботи магістрів, молоді фахівці повноцінно вийшли на стежину напрочуд відповідальної й важливої професії – вчителя, якою далі, сподіваємося, наполегливо торуватимуть свій шлях. За роки навчання в університеті здобувачі стали справжніми фахівцями, самостійними і неординарними, з велетенським багажем географічних знань і навичками педагогічної майстерності.

У понеділок до магістрів-випускників з вітальним словом звернувся декан факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій, доктор історичних наук Віталій Коцур:

«Від імені професорсько-викладацького складу факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій щиро вітаю Вас з успішним завершенням навчання. Ви стали справжніми фахівцями своєї справи і впевнено крокуєте у професійне життя! Ми з гордістю можемо називати вас колегами. Бажаю всім здоров’я, успіху, нових творчих звершень, виважених рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах. Не забувайте і пригадуйте веселе студентське життя, а ми завжди будемо раді бачити вас у стінах рідної альма-матер».

Поміж тим, напрочуд тепло відгукуються про своїх випускників й на їх рідній кафедрі географії, екології і методики навчання, і зазначають, що серед 43 нинішніх випускників один отримав диплом з відзнакою (мова йде про Сергія Осадчука – прим.авт.), а ступінь «магістр Середньої освіти (Географія)» здобули одразу троє викладачів – кандидатів наук з інших закладів вищої освіти України.

Завідувачка кафедри географії, екології і методики навчання, кандидат географічних наук, доцент Людмила Воловик та заступниця декана факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій, кандидат історичних наук, доцент Катерина Ковальська додають:

«Насамперед, цей випуск запам’ятається нам тим, що у 2015 році абітурієнти вступили на природничо-технологічний факультет, і саме за роки їх навчання відбулися інноваційні зміни в освітньому процесі нашого університету й факультет було реорганізовано у новий – гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій. Вони – його перші магістри. Бажаємо усім нашим випускникам творчого освітньо-наукового злету».

Що ж кажуть самі випускники? Як пригадуватимуть ці роки? Запитали у випускника Сергія Осадчука, який отримав диплом з відзнакою:

«Хочу подякувати викладачам факультету, особливо деканату та кафедрі географії за повсякчасну допомогу та небайдужість протягом усіх років нашого навчання. Я пишаюся, що отримав освіту магістра в одному з найкращих університетів України – Університету Григорія Сковороди в Переяславі. Найбільше запам’ятається простота відносин з викладачами та лояльним керівництвом факультету. Викладачі максимально відкрито та щиро ставились до нас, завжди у всьому допомагали та, навіть, час від часу, йшли на поступки. Університет та люди що оточували нас протягом кількох цих років назавжди залишаться у серці нас – випускників-магістрів, тому від щирого серця й від імені своїх одногрупників дякую їм».

Приєднуємося до всіх сказаних слів і звертаємося до наших випускників: Нехай вручення дипломів стане початком нової яскравої сторінки Вашого життя! Бажаємо примножувати здобуті знання, отримувати від професії насолоду і достаток, творчого натхнення і невичерпного здоров’я!

Прес-служба факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Leave a Reply

Перейти до вмісту