Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій вперше прозвітував перед ректором про свою роботу - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій вперше прозвітував перед ректором про свою роботу

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини факультету > Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій вперше прозвітував перед ректором про свою роботу

У четвер, 4 лютого 2021 року, у конференц-залі імені Василя Сухомлинського Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбувся звіт декана факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій доктора історичних наук, доцента Віталія Коцура, який за цей короткий термін на посаді декана встиг заслужити на повагу та любов серед студентів і колег.

У звіті декана йшлося про те, що нині наймолодший факультет модернізується шляхом формування нового освітнього простору, оновлення матеріально-технічної та навчально-лабораторної баз, застосування сучасних інформаційних технологій, модульного навчального середовища, формування потужного науково-методичного супроводу освітнього процесу. Навчальний процес на факультеті забезпечують 6 кафедр університету. У їх складі 79% викладачів з вченими ступенями та званнями.

На факультеті створені необхідні кабінети та лабораторії, впроваджене сучасне інформаційне забезпечення навчального процесу, створено необхідну інформаційну навчально-наукову базу: навчально-методичні кейси (програми, силлабуси, хендбуки та ін.), наукові платформи, інформаційно оснащені читальні зали, бібліотеки, доступ до ресурсів Springer Link, Scopus, Web of Science Group та ін.

З метою забезпечення випереджувальної науково-методичної підготовки фахівців до впровадження інформаційних та інноваційних технологій в навчальний процес, враховуючи виклики, пов’язані з пандемією, на всіх спеціальностях у 2020 році було впроваджено дистанційні форми навчання на платформах інформаційних програм Moodle, Microsoft Teams, ZOOM та інших.

Під час зустрічі з ректором декан факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій звернув його увагу на міжнародну співпрацю, у якій задіяні викладачі факультету: Erasmus+ KA2. № 586098-EPP-1-2017-1-UAEPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання – MoPED» (2017-2021); «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» – проєкт Ради міжнародних досліджень та обмінів (IREX), за підтримки посольств Великої Британії та США, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси (2019-2020); «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті» (2019-2021), реалізується університетом імені Т. Масарика за підтримки Чеської агенції розвитку. Окрім цього, було укладено угоду між Swiss Montreux Business School та факультетом гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій.

Важливо, що факультет ініціює проведення онлайн-курсів з англійської мови для підготовки студентів до майбутньої міжнародної академічної мобільності.

Кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з навчально-методичної роботи Вячеслав Різник наголосив на потужньому кадровому складі новоствореного факультету та детально розглянув показники професійного розвитку науково-педагогічних працівників. Також звернув увагу на забезпечення якості освітнього процесу.

Міжнародна діяльність на факультеті набирає обертів, мова йшла про реалізовані та актуальні міжнародні проєкти. Кандидат історичних наук, доцент, проректор із наукової та інноваційної діяльності Василь Дудар побажав не зупинятися на досягнутому.

Після цього доктор історичних наук, професор, академіком, ректор університету Віктор Коцур надав слово керівнику навчального відділу, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри теорії і методики технологічної освіти та комп’ютерної графіки Анатолію Брехунцю, керівниці навчально-наукового центру забезпечення якості освіти, кандидату педагогічних наук, доценту Олені Усик та начальниці відділу міжнародних відносин Валентині Крикун.

Завершуючи зустріч, Віталій Коцур побажав усім членам свого колективу нових звершень у педагогічній діяльності та додав, що пишається кожним працівником свого структурного підрозділу.

Прес-служба факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Leave a Reply

Перейти до вмісту