«Інформаційна культура організації як показник її роботи з документованою інформацією»: запрошуємо на відкриту лекцію професора Юрія Палехи - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

«Інформаційна культура організації як показник її роботи з документованою інформацією»: запрошуємо на відкриту лекцію професора Юрія Палехи

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Анонси факультету > «Інформаційна культура організації як показник її роботи з документованою інформацією»: запрошуємо на відкриту лекцію професора Юрія Палехи

Кафедра документознавства та методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі 4 березня 2021 року запрошує відвідати відкриту лекцію науковця-практика, історика, культуролога, документознавця, кандидата історичних та культурологічних наук, доктора філософії з ділового адміністрування, професора Юрія Палехи на тему «Інформаційна культура організації як показник її роботи з документованою інформацією».

Варто відмітити, що Юрій Іванович – автор понад 200 наукових і навчально-методичних праць менеджменту та підприємництва, соціології і психології, етики ділових стосунків, організації сучасної ділової комунікації, іміджології, управлінського документування, а також монографії з організаційної та управлінської культури. Йому належить перший в Україні підручник з сучасного документаційного забезпечення управління.

Лекція розпочнеться 4 березня 2021 року о 11:40 у конференц-залі імені Василя Сухомлинського та на платформі Google Meet за посиланням: https://meet.google.com/qqm-vjwg-ifd .

Щоб долучитись до лекції з комп’ютера, потрібно увійти у свій аккаунт Google, а щоб приєднатися з мобільного пристрою – завантажити додаток Google meet з Play Market чи App Store та увійти до свого аккаунту Google.

На сучасному етапі розвитку суспільства продукування інформації відбувається з надзвичайною швидкістю та у обсягах, які навіть важко собі уявити. Інформаційна культура установи є наріжним каменем її успішності, незважаючи на сферу її діяльності. Саме інформація була, є і буде залишатись головним надбанням, що вимагає до себе відповідального ставлення. Відтак, захід буде цікавим не лише студентам-документознавцям, а й здобувачам вищої освіти інших спеціальностей.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Прес-центр кафедри документознавства та методики навчання

Перейти до вмісту