Декан факультету отримав відзнаку «Народний герой України». Вітаємо! - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій
Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини факультету > Декан факультету отримав відзнаку «Народний герой України». Вітаємо!

У неділю, 14 березня 2021 року, у День українського добровольця, у Києві в храмі Успіння Богородиці Пирогощої ПЦУ фундація «Лицар Доброї волі» відзначила військовиків, добровольців та активних волонтерів. Серед інших, відзнаку «Народний герой України» отримав декан факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій нашого університету, доктор історичних наук, кандидат політичних наук, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування Віталій Коцур – повідомляє інтернет-сайт «Інформатор»  з покликанням на facebook-сторінку декана.

«За особистий виявлений героїзм по Добрій Волі на захисті свободи та незалежності Держави, за самовіддане служіння українському народові», – написано на свідоцтві, а сам Віталій Вікторович у Facebook зазначає: «Фундація передбачає діяльність у напрямках української просвіти та відзначення тих, хто докладає зусилля для відродження національної ідеї, оборони держави, сприяє науково-історичному та культурно-мистецькому розвитку суспільства». Уже для «Інформатора» він прокоментував:

До фундації входять люди, яким не байдужа доля України. Щорічно проводяться певні форуми, на яких відзначають учасників бойових дій, волонтерів, медиків. Із цією фундацією я вже працюю більше чотирьох років. Коли працював у Верховній Раді, вони проводили спільний форум із Міністерством оборони. Тоді стояло питання, як відзначати добровольців, які пішли в зону АТО, хлопців, які там загинули або стали інвалідами. Так і затвердили цю організацію, яка займається моніторингом добровольців, діяльності волонтерів, пошуком фінансування для відзначення цих людей.

Особисто я співпрацюю з фундацією в різних напрямках, зокрема, в культурно-просвітницькому, організовували багато заходів. І схоже, вони вирішили, що й мій час настав – ось таким чином привітали до Дня добровольця. Звичайно, я не збираюся полишати цієї справи, а такі нагороди лише більше мотивують. От вчора спілкувалися з військовослужбовцями, зараз на перший план виходить адаптація, психологічна реабілітація після війни. Навіть необхідність тієї самої освіти – часто хлопцям доводиться перенавчатися, бо через інвалідність вони не можуть займатися попередньою діяльністю. Тобто працювати нам є над чим.

Вітаємо нашого декана та бажаємо, аби ця почесна відзнака послугувала новим натхненням та вагомих починань на благо нашого університету, міста та Батьківщини. Так тримати!

Прес-центр факультету, за матеріалами ЗМІ

Перейти до вмісту