На факультеті оптимізують звітний процес науково-педагогічних працівників – які перспективи? - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

На факультеті оптимізують звітний процес науково-педагогічних працівників – які перспективи?

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини факультету > На факультеті оптимізують звітний процес науково-педагогічних працівників – які перспективи?

У вівторок, 16 березня 2021 року, на кафедрі публічного управління та адміністрування факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій відбулася проєктна зустріч в рамках оптимізації звітного процесу науково-педагогічних працівників.

Зібрання було відзначене присутністю та активною участю у обговоренні проректора з навчально-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Вячеслава Різника та проректора з наукової роботи та інноваційної діяльності, кандидата історичних наук, доцента Василя Дударя, декана факультету, доктора історичних наук, кандидата політичних наук, доцента, професора кафедри Віталія Коцура, керівника навчально-наукового відділу університету, кандидата історичних наук, старшого викладача Юрія Козубенка і фахівця відділу І категорії Сергія Ващенка, а також ініціативної групи у складі заступників декана – кандидата історичних наук, старшого викладача кафедри публічного управління та адміністрування Олександра Лади та кандидат історичних наук, старший викладач Олександра Васенка.

За підсумками зустрічі запропоновано впровадити автоматизовану систему обліку наукової, методичної та навчальної роботи з метою поліпшення системи електронного документообігу в університеті.

Прес-центр факультету

Перейти до вмісту