Сковородинівці долучилися до Всеукраїнського семінару з обговорення сучасних глобальних викликів перед суспільною географією - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Сковородинівці долучилися до Всеукраїнського семінару з обговорення сучасних глобальних викликів перед суспільною географією

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини кафедри географії, екології і методики навчання > Сковородинівці долучилися до Всеукраїнського семінару з обговорення сучасних глобальних викликів перед суспільною географією

Викладачі кафедри географії, екології і методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Сучасні глобальні виклики перед суспільною географією: проблеми та перспективи».

На платформі Zoom 18 березня 2021 року відбувся непересічний географічний захід, який об’єднав цілу когорту географів-суспільствознавців, науковців та науково-педагогічних працівників в галузі географії, а також аспірантів. Організаторами заходу стали Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. Захід мав на меті охопити більше 300 науковців-географів України.

До семінару долучилися представники кафедри географії, екології і методики навчання: кандидат педагогічних наук, професор Борис Чернов, кандидат географічних наук, доцент, завідувач кафедри Людмила Воловик, кандидат педагогічних наук, доцент Володимир Носаченко, кандидат історичних наук, доцент Катерина Ковальська, кандидат історичних наук, доцент Валерія Мічуда, старший викладач Рімма Бондаренко.

Порядок денний включав у себе актуальні і важливі питання: місце та роль суспільної географії в системі наук та географічній науці; авангардна роль суспільної географії у вирішенні глобальних проблем сучасності; цілі та завдання Всеукраїнського науково-практичного семінару «Сучасні глобальні виклики перед суспільною географією: проблеми та перспективи»; сучасні цивілізаційні виклики до суспільної географії та напрямки їх вирішення; місія Всеукраїнського науково-практичного семінару «Сучасні глобальні виклики перед суспільною географією: проблеми та перспективи»; проблеми урбанізації та світових міст з позиції суспільній географії; сучасні тренди глобалізації; теоретико-методологічні особливості дослідження агломерацій.

У ході Всеукраїнського семінару було прийнято рішення про щоквартальне проведення таких семінарів та створення Асоціації географів-суспільствознавців. Закладами вищої освіти та науковими установами делеговано науковців до робочої групи зі створення Асоціації. Кафедра географії, екології і методики навчання таку місію довірила завідувачці кафедри, кандидату географічних наук, доценту Людмилі Воловик:

«Ми з радістю долучаємося до організаційних процедур зі створення такого об’єднання географів, яке стане новим майданчиком професійних дискусій і обговорень та відкриє нові наукові й освітні аспекти закономірностей територіальної організації соціальної інфраструктури».

Нагадаємо, що 3-11 березня 2021 року викладачі кафедри географії, екології і методики навчання долучилися до Весняної академії «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід».

Прес-центр кафедри географії, екології і методики навчання

Перейти до вмісту