«Проблеми та перспективи розвитку біологічної освіти»: конференція відбудеться заочно, 20-21 квітня – зголошуйтесь до участі - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Анонс кафедри біології, методології і методики навчання > «Проблеми та перспективи розвитку біологічної освіти»: конференція відбудеться заочно, 20-21 квітня – зголошуйтесь до участі

Кафедра  біології, методології та методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі запрошує аспірантів, магістрантів, учителів,  здобувачів вищої освіти до участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет конференції  студентів та молодих учених «Проблеми та перспективи розвитку біологічної освіти», яка відбудеться  20-21 квітня 2021 р. Форма участі – заочна.

Напрямки роботи конференції:

• сучасні аспекти навчання біології та основ здоров’я у закладах загальної середньої освіти;
  • освітні технології у практичній діяльності вчителів біології та основ здоров’я;
  • регіональні флористичні та фауністичні дослідження: прикладний аспект;
  • вектори розвитку біологічної науки: історичний дискурс.

Умови участі у конференції:

Задля публікації необхідно надіслати заявку на участь у конференції, матеріали у відповідності до визначених вимог і відскановану квитанцію про оплату на e-mail: konf_biolog2021@ukr.net  (із поміткою у темі листа прізвища автора). Матеріали авторів будуть опубліковані в електронному збірнику матеріалів конференції (*.pdf).

Прийом статей здійснюється до 15.04.2021 р.  Робоча мова: українська.

Оплата організаційного внеску* здійснюється на карту Приват Банку

4731 2196 1016 7961 (Глоба Ольга Федорівна, тел. + 38 093 473 72 90)

*організаційний внесок складає 50 грн. Він покриває витрати, що пов’язані з редакційним обробітком, версткою, публікацією та друком паперових примірників  видання. Оплата здійснюється після затвердження тексту статті оргкомітетом конференції. За результатами проведення конференції електронний збірник матеріалів конференції (*.pdf) буде розіслано авторам на електронні адреси.

Повідомляємо, що з вимогами до оформлення матеріалів конференції  та іншою, більш детальною, інформацією щодо конференції ви зможете ознайомитись в інформаційному листі.

Ми чекаємо на ваші наукові доробки та участь в роботі конференції. Обговоримо проблеми та перспективи розвитку біологічної освіти разом!

Прес-центр кафедри біології, методології та методики навчання