Найщиріші вітання з нагоди ювілею Ніні Леонтіївні Хмельницькій - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій
Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини факультету > Найщиріші вітання з нагоди ювілею Ніні Леонтіївні Хмельницькій

Колектив кафедри географії, екології і методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі, адміністрація університету та випускники спеціальності «Географія», щиро вітають з ювілеєм кандидата геолого-мінералогічних наук, доцента Ніну Хмельницьку.

Шановна Ніно Леонтіївно!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, позитивних бажань, сонячних днів, гармонії і любові у серці! Нехай в душі цвіте весна, а життя б’є струмком ще багато років! Нехай у домі буде благодать, а навкруги щастя і посмішки рідних! Сімейного добробуту Вам і людського тепла!

Дякуємо Вам за багаторічну та сумлінну працю, високий професіоналізм та Ваш безцінний внесок у розвиток географічної науки!

З повагою, колектив кафедри географії, екології і методики навчання

Перейти до вмісту