Не лише політологи і захисники, а й футболісти: Олексій Грига та Олег Палош принесли своїй команді ІІІ місце в «Кубку Героїв АТО і ООС» - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Не лише політологи і захисники, а й футболісти: Олексій Грига та Олег Палош принесли своїй команді ІІІ місце в «Кубку Героїв АТО і ООС»

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини кафедри політології > Не лише політологи і захисники, а й футболісти: Олексій Грига та Олег Палош принесли своїй команді ІІІ місце в «Кубку Героїв АТО і ООС»

У суботу, 29 травня 2021 року у столиці відбувся Весняний турнір з футболу «Кубок Героїв АТО і ООС», який проходив на спортивному майданчику Спеціалізованої школи № 194 «Перспектива» Оболонського району. Команда «Батальйон імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького», до складу якої входять двоє здобувачів-політологів, третьокурсник Олексій Грига та першокурсник Олег Палош, посіла третє місце отримавши відповідний кубок та медалі.

Варто зазначити, що «Кубок Героїв АТО і ООС» є чи не єдиним в Україні чемпіонатом та Кубком з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС. «Кубок» є не лише класичним футбольним змаганням, а й масштабною програмою психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій, яка проходить з 2015 року.

Наші хлопці зазначають,  що їх основною мотивацією є не так перемога, як підтримання своєрідної традиції,  формату згуртування учасників бойових дій та ветеранів, залучення їх до футбольних змагань, промоція цього виду спорту і здорового способу життя, вшануванням героїв АТО/ООС та вдосконалення військово-патріотичного виховання дітей та молоді.

Колектив кафедри політології факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій  вітає своїх здобувачів з перемогою і пишається тим, що оборонці нашої держави є не тільки активними учасниками навчально-виховного процесу в університеті, а й взірцем здорового способу життя. Бажаємо вам нових досягнень, професійних та життєвих перемог. Так тримати!

Прес-служба факультету

Перейти до вмісту