Видавництво «Оріон» поповнило книжкові полички двох факультетів університету новою методичною літературою - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Видавництво «Оріон» поповнило книжкові полички двох факультетів університету новою методичною літературою

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини кафедри географії, екології і методики навчання > Видавництво «Оріон» поповнило книжкові полички двох факультетів університету новою методичною літературою

Кафедра географії, екології та методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій та кафедра загальної історії, правознавства і методик навчання факультету історичної і соціально-психологічної освіти сповіщають гарні новини до прийдешнього циклу свят – днями в рамках співпраці нашого університету з українським освітянським видавничим центром «Оріон» вони отримали методичну літературу: підручники, атласи, робочі зошити, котрі містять в собі практичні роботи, дослідження і тематичний контроль знань.

Відомо, що «Оріон» посідає впевнену позицію серед п’ятірки видавців-лідерів навчальної літератури, створює новочасну традицію навчального книговидання. Видавнича діяльність «Оріону» охоплює увесь спектр видань навчальної літератури. Їхні підручники кілька років поспіль перемагають у державних конкурсах і здобувають рекомендації Міністерства освіти і науки України. Поза тим, видавці створюють хрестоматії, робочі зошити, посібники з формування і перевірки предметних компетентностей, з підготовки до ЗНО й ДПА, методичну підтримку для вчителів. Особливої уваги заслуговують атласи й контурні карти від «Оріон».

Слід додати, що вже не один рік старша викладачка кафедри цифрових технологій навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Людмила Ісак приймає участь у вебінарах, які проводить видавничий центр, а студенти нашого університету використовують методичну літературу «Оріону» при підготовці до проведення занять під час проходження практики в школах.

«Серед основних принципів, які застосовують автори при написанні підручників та методичної літератури – це дитиноцентризм. Створюючи навчальні видання, вони зважають на особливості дитячого сприйняття. Автори намагаються всіляко підтримати розвиток уяви, креативного мислення дітей в молодшому шкільному віці. Учням середньої школи важливо прищепити спрагу до пізнання, зацікавити їх у різних галузях знань. Учнівство старшої школи робить свідомий вибір подальшої сфери занять. Тож колектив видавничого центру «Оріон» спрямовуємо «нове» в річище практичного, прикладного знання. Сьогодні ми отримали підручники, посібники, атласи, в основі яких закладено принцип інтеграції різних дисциплін і навчальних видань. Редакції видавництва працюють пліч-о-пліч, синтезують спеціальні знання у системний продукт. Вони звертають увагу на  потреби вчителів, бажання школярів та вимоги батьків. «Оріон» інтегрує цей взаємозв’язок у своїх продуктах. УОВЦ «Оріон» регулярно бере участь у тренінгах і конференціях, влаштовує вебінари для освітян» – коментує Людмила Марківна.

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій та факультет історичної і соціально-психологічної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі висловлюють щиру подяку видавництву, зокрема Олегу Костенку та Ірині Красуцькій, за надані методичні матеріали, які неодмінно будуть використовуватися в навчальній діяльності студентів і викладачів.

Прес-служба факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Перейти до вмісту