Найкращі випускники спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Найкращі випускники спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

Ольшанський І.Г

Ольшанський Ігор Григорович

У 2006 році закінчив з відзнакою ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія». На сьогодні старший науковий співробітник відділу систематики і флористики судинних рослин Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного.

Білоцерківська А.С. (1)

Білоцерківська Алла Сергіївна

У 2006 році закінчила з відзнакою ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія». На даний час провідний науковий співробітник сектору наукової бібліографії та біографістики Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки ННСГБ НААН.

Зюзюн А.Б.

Зюзюн Аза Борисівна

Закінчила ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія». Працює ембріологом у медичному центрі «МІНІ ЕКЗ ЦЕНТР».

Каденко І.В.

Каденко Ірина Валеріївна

У 2012 р. закінчила ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»,  за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія». Доцент кафедри природничих дисциплін комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

Сердюк О.М.

Сердюк Оксана Миколаївна

Закінчила ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія». Науковий співробітник відділу імунофізіології Інституту фізіології ім. О. Богомольця НАН України.

Перейти до вмісту