Найкращі випускники спціальності 015 Професійна освіта (Документознавство) - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Найкращі випускники спціальності 015 Професійна освіта (Документознавство)

Алієва Т.М

Алієва Тетяна Миколаївна

2017-2018 р.н.

Закінчила магістратуру спеціальності Професійна освіта (Документознавство) ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Працює в Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну, педагог професійного навчання.

Викладає дисципліни: діловодство, документознавство, спеціальні системи документування, вступ до спеціальності, зарубіжна література.

Клименко Ю.В

Клименко Юлія Василівна

2017-2018 р.н.

Викладає дисципліни: діловодство, документознавство, спеціальні системи документування, архівознавство, стилістика української мови.

Щипська Т.П

Щипська Тетяна Петрівна

Кондратенко С.О

Кондратенко Світлана Олександрівна

2017-2018 р.н.

Закінчила магістратуру спеціальності Професійна освіта (Документознавство) ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Працює в Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді.

Панькевич О.А

Панькевич Оксана Андріївна

2014-2018 р.н.

Закінчила бакалаврат спеціальності Професійна освіта (Документознавство) ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Призерка України з гирьового спорту.

Овсієнко А.С

Овсієнко Алла Сергіївна

2017-2018 р.н.

Закінчила магістратуру спеціальності Професійна освіта (Документознавство) ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Залишилась працювати на кафедрі документознавства та методики навчання.