Найкращі випускники спеціальності 052 Політологія - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій
Page Caption Aligned Here

Найкращі випускники спеціальності 052 Політологія

Олена_Вдовиченко

Вдовиченко Олена Віталіївна

2009-2013 р.н.

Українська журналістка, експертка з медіакомунікацій.

У 2013 році закінчила історичний факультет нашого університету, здобувши ступінь бакалавра за спеціальністю «Політологія». У 2020 році Олена завершила свою телевізійну кар’єру і почала працювати медіа-радницею. Зараз займається публічними та внутрішніми комунікаціями у складі бізнес-асоціації, яка працює у сфері добувної промисловості.

Ракул_Оксана

Ракул Оксана Володимирівна

2019-2020 р.н.

Приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу, доктор юридичних наук, професор кафедри цивільного права і процесу Національної академії внутрішніх справ

Самойленко_Максим

Самойленко Максим Сергійович

2019-2020 р.н.

Юрист «Нотаріальна контора Ракул О.В.».

Слободянюк_Петро

Слободянюк Петро Андрійович

2019-2020 р.н.

Юрист «Нотаріальна контора Ракул О.В.».

Навитанюк,_Ракул

Навитанюк Віктор Васильович

2019-2020 р.н.

Закінчив магістратуру у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» на факультеті гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій за спеціальністю «Політологія». Юрист ТОВ «Укрєвробуд».

Фурсенко М.М

Фурсенко (Малишко) Марина Михайлівна

2009-2013 р.н.

Експертка з комунікацій, політологиня.

У період з 2009-2013 рр. навчалася у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» на історичному факультеті за спеціальністю «Політологія». Випускниця програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади 2014-2015 рр. Починаючи з 2018 року Марина Фурсенко працює у громадському секторі та займається правозахисною діяльністю.

Мельник Т.І

Мельник Тарас Ігорович

2014-2021 р.н.

У 2014  році вступає на спеціальність «Політологія» історичного факультету Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. У кінці зими 2017 року разом з одногрупницею Олесею Руденко приєднався до 8 ОБАТ «Аратта» Української добровольчої армії (УДА). У Широкіно працював з автоматичним станковим гранатометом АГС, згодом потрапив в аеророзвідку.

Руденко О.В

Руденко Олеся Володимирівна

2014-2020 р.н.

У 2014 році вступає на спеціальність «Політологія» історичного факультету Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. У кінці зими 2017 року приєдналася до 8 ОБАТ «Аратта» Української добровольчої армії (УДА). Воювала гранатометницею в Широкіно, перебувала під Комінтерново в розрахунку гранатомета СПГ.

Підборіжний Олександр Миколайович

2013-2019 р.н.

У 2013 році вступає на спеціальність «Політологія» історичного факультету Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, де проявляє себе здібним і відповідальним студентом. У складі батальйону Національної Гвардії України імені генерала С. Кульчинського Олександр брав участь у бойових діях в районі Станиці Луганської та операціях поблизу села Кримське. Після демобілізації з Національної Гвардії України підписав контракт з 36-ю бригадою Морської Піхоти. Має відзнаку «За жертовність та любов до України» від Митрополита Київського та всієї України Філарета (УПЦ КП), нагороджений відзнакою «За збереження традицій батальйону та відмінне виконання службових обов’язків» батальйону С. Кульчицього.

Тимошенко О.Ю

Тимошенко Ольга Юріївна

2013-2019 р.н.

У 2019 році закінчила спеціальність «Політологія» історичного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Працює у військовій частині м. Хмельницького на посаді офіцер-психолог дивізіону.

Климас В.В

Климас Владислав Віталійович

2013-2019 р.н.

У 2019 році закінчив навчання за спеціальністю «Політологія» історичного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». На даний час – заступник командира батареї з морально-психологічного забезпечення.

Сафонюк Т.Ю

Сафонюк Тарас Юрійович

2013-2017 р.н.

У 2017 році закінчив навчання на спеціальності «Політологія» в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». У 2019 році закінчив Східноєвропейський університет ім. Лесі Українки спеціальності політолог, політичний аналітик та здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр». Працював в ГО «Громадянський Рух СВІДОМІ». Автор блогів та аналітичних статей на суспільно-політичну тему в ІА «Конкурент». На парламентських виборах 2019 року та місцевих  виборах у 2020 році працював політтехнологом. Станом на сьогодні працює експертом у Фонді громадської дипломатії, займається аналітикою міжнародних відносин.

Політичний аналітик, експерт Фонду громадської дипломатії. Політтехнолог. Співзасновник Літературного товариства ім. Ярослава Потапенка (ЛТЯП). Співавтор п’яти збірок поезій та новел ЛТЯП.